Emre Bastıyalı
Eğitmen

Emre Bastıyalı - Pilates & Yoga Eğitmen

Emre Bastıyalı, 10 yıldan fazla bir süredir pilates eğitmenliği yapmaktadır. İstanbul'daki önde gelen spor merkezlerinde ve özel stüdyolarında birçok kişiye dersler vermiştir. Pilates konusunda uzmanlaşmış olan Emre, öğrencilerine en son teknikleri öğretmekte ve onları fitness yolculuklarında desteklemektedir.

Emre, pilatese ilk olarak lisede yaralanması sonrasında başladı. Kendini pilatese adamaya karar verdi ve hızla bu alanda uzmanlaştı. Sonrasında da, öğrencilerine pilates felsefesini ve uygulamalarını öğretmeye karar verdi.

Emre, öğrencilerine pilatesin vücut ve zihin sağlığına olan faydalarını aktarmayı seviyor. Her dersinde, öğrencilerinin hareketleri doğru bir şekilde yapmasını sağlayarak vücudunuzda güç, esneklik ve denge sağlayan hareketleri öğretir. Emre, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel bir program hazırlar ve öğrencilerinin ilerlemesini yakından takip eder.

Sonuç olarak, Emre Bastıyalı, uzmanlığı ve deneyimiyle pilates öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kendisi, öğrencilerinin hedeflerine ulaşmaları için bireysel olarak uyarlanmış dersler sunarak onların yolculuklarında yanlarında yer alır.

Sertifikalar
  Pilates Eğitmenliği 1. Kademe

Türkiye Jimnastik Federasyonu

Mart - 2017
  Pilates Eğitmenliği 2. Kademe

Türkiye Jimnastik Federasyonu

Haziran - 2018
  Pedagojik Formasyon ve Eğitim Sertifikası

Dokuz Eylül Üniversitesi

Şubat - 2017
  Hamilelik ve Hamilelik Sonrası Pilates

Baps Academy

Eylül - 2021
  Hamile Pilatesi

TCCF

Temmuz - 2023
Çalışma Saatleri
Pazar : Kapalı   
Pazartesi : 08:30 - 22:30   
Salı : 08:30 - 22:30   
Çarşamba : 08:30 - 22:30   
Perşembe : 08:30 - 22:30   
Cuma : 08:30 - 22:30   
Cumartesi : 10:30 - 18:30   
4.5
4
Yorumlar

İyi

Bir Yorum Yazın


Mesaj Gönder


Güvenlik kodu geçersiz!

Gönderiliyor...

Bilgi Al Sohbet Telefon Et Mesaj Gönder